Naar de inhoud
Bonus claimen

Bof Casino: 250% welkomstbonus tot €1.000

Laatst bijgewerkt:

Bof Casino geeft nieuwe spelers 250% bonus tot €1.000, gespreid over drie stortingen vanaf €20, en daarna elke week cashback tot 10%. In de lobby staan 7.778 spellen, waarvan 6.713 slots. De casinosite is Engelstalig; hieronder lees je alle regels in het Nederlands.

  • 250%tot €1.000 over 3 stortingen
  • 10%cashback per week, max.
  • 7.778spellen in de lobby
Claim 250% bonus18+ | Voorwaarden gelden
Bof Casino lobby met Aviator
3 Hot Chillies
The Library Overdue
3 Carts of Gold: Hold and Win
Op deze pagina
  1. Bof Casino in 10 feiten
  2. Welkomstbonus Bof Casino over 3 stortingen
  3. Weekacties van maandag tot weekend
  4. Bof casino online: 7.778 spellen in de lobby
  5. Sterk en zwak in één oogopslag
  6. Storten vanaf €20, opnemen tot €5.000 per dag
  7. Starten in 4 stappen
  8. Bof Casino logo herkennen
  9. Zo hebben we gekeken
  10. 7 vragen en antwoorden

Bof Casino in 10 feiten

Bof Casino draait om een bonus van 250% tot €1.000, uitgesmeerd over je eerste drie stortingen, met een inzetvereiste van 40x. Operator, licentienummer en de zwakke punten zetten we op een rij in onze Bof Casino review.

Storten kan vanaf €20, alles gaat in euro en van het casino zelf betaal je niets extra. De cashback loopt van 2,5% tot 10% van je netto verlies per week.

Bij opnemen geldt maximaal €5.000 per dag. Dat dekt de meeste winsten, maar een grote klapper komt in delen binnen. Site en voorwaarden zijn in het Engels.

In cijfers
Welkomstbonus250% tot €1.000 over 3 stortingenJe krijgt het bedrag niet in één keer: elke storting heeft een eigen percentage en een eigen plafond.
Inzetvereiste40xOf de 40x over alleen de bonus of over storting plus bonus loopt, verschilt per actie volgens de voorwaarden.
Minimale storting€20Met minder dan €20 activeer je de welkomstbonus niet; die grens staat op de bonuspagina zelf.
Cashback2,5% tot 10% per week, max. €1.000Het percentage hangt af van je netto verlies van maandag tot en met zondag; ophalen doe je op donderdag.
Spellen7.778, waarvan 6.713 slotsSlots vormen ruim 86% van de lobby, dus voor bonusspel heb je volop keus.
Opnamelimiet€5.000 per dag, €10.000 per week, €30.000 per 30 dagenBij een winst van €16.000 staat na zeven dagen maximaal €10.000 op je rekening; €6.000 schuift door naar de week daarop.
Kosten van het casinogeen op storten; opnemen gratis tot 25 keer per maandBanken buiten de EU en omrekening naar een andere valuta kunnen wel kosten geven.
Taal van de siteEngelsWie zoekt op "bof casino nl" of "bof casino nederland", komt op een Engelstalige site zonder Nederlandse versie.
Appgeen app gevonden, mobiele versie in de browserEr staan geen knoppen naar App Store of Google Play; je opent het casino in de browser van je telefoon.
Supportlive chat en e-mail, 24/7Chat en e-mail zijn in het Engels; een Nederlandstalige supportlijn hebben we niet gevonden.

Welkomstbonus Bof Casino over 3 stortingen

De welkomstbonus Bof Casino bestaat uit drie delen: 100% op je eerste storting, 50% op de tweede en 100% op de derde, samen tot €1.000 (18+). Per storting leg je minimaal €20 in en op alles zit 40x inzet.

Zoek je "bof casino gratis spins": die zitten niet in dit pakket, je krijgt alleen bonusgeld. Rekenvoorbeeld bij de eerste storting: stort je €150, dan krijg je €150 bonus. Bij 40x over de bonus zet je €6.000 om, bij 40x over storting plus bonus €12.000. Voor elke bof casino bonus gelden ook de inzet- en spelregels in de lijst hieronder.

Welkomstbonus per storting
StortingBonusMaximaalToelichting
1e storting100%€250Stort je €250, dan speel je met €500; meer storten verhoogt deze eerste bonus niet.
2e storting50%€250Hier krijg je de helft: voor de volle €250 bonus stort je €500.
3e storting100%€500Het grootste deel van het pakket: €500 bonus op een storting van €500.
Samen250%€1.000Om alle drie de delen maximaal te krijgen, stort je samen €1.250; een bonuscode hebben we nergens gevonden.
  • Max. inzet met bonus: €5 per ronde of €0,50 per lijn Check de inzetknop voor elke spin; boven €5 per ronde overtreed je de bonusregel.
  • Slots tellen 100% mee, tafelspellen en live 10%, instant win en crash 0% €100 inzet op blackjack telt als €10 voor de 40x; op Aviator telt het niets.
  • Niet met bonus: Solar Queen, Solar Temple, Dice, Dice Million, Lines Deze vijf titels laat je met een actieve bonus liggen, ook al staan ze gewoon in de lobby.
  • Gratis spins: niet in de welkomstbonus Op de bonuspagina staan alleen percentages en bedragen; een aantal spins wordt nergens genoemd.
Rewards-banner met de welkomstbonus

Weekacties van maandag tot weekend

De weekacties beginnen zodra de welkomstbonus op is: elke dag een eigen deal, van 25% op maandag tot 50% op vrijdag. Het hoogste bonusplafond heeft Monday Mania met €250, het laagste Friday Fifty met €100. Woensdag blijft een verrassing zonder vast bedrag. Donderdag draait om cashback over je verlies van de week ervoor, tot €1.000.

Maandag: Monday Mania25% tot €250Op €200 storting krijg je €50 extra; het plafond van €250 bereik je pas bij €1.000.
Dinsdag: Turbo Tuesday30% tot €200Voor de volle €200 stort je ongeveer €667; daarboven groeit de bonus niet mee.
Woensdag: Wednesday Surpriseverrassing, bedrag niet gepubliceerdHet casino publiceert vooraf geen bedrag of percentage; kijk op woensdag in Rewards.
Donderdag: Thursday Cashbacktot €1.000 cashbackOphalen kan alleen op donderdag tussen 11:00 en 15:00 CET; zet er een herinnering voor.
Vrijdag: Friday Fifty50% tot €100Met een storting van €200 haal je het maximum van €100 al binnen.
Weekend: Party Weekend20% tot €200Geldt op zaterdag en zondag; voor de volle €200 bonus is €1.000 storting nodig.
Banner van de wekelijkse cashback

Bof casino online: 7.778 spellen in de lobby

De lobby van online Bof Casino telt 7.778 spellen, en 6.713 daarvan zijn slots. Dat is ook de categorie die 100% meetelt voor de inzetvereiste. Crash heeft 44 titels, waaronder Aviator van Spribe, maar die tellen niet mee voor je bonus.

Handig in de lobby: slots met Feature Buy, een wekelijkse Game of the week en een Provider of the month. De live-categorie is klein, met 2 Live Dealer-titels in de telling. Kies dit casino dus voor slots en crash, niet voor live tafels.

Lobby op 01-11-2026
CategorieAantalWaar je op let
Slots6.713Hier haal je de 40x het snelst, omdat elke euro inzet volledig meetelt.
Instant Win512Snelle winspellen schieten bij het vrijspelen niet op: geen enkele euro telt mee.
Table Games218Voor €1.000 omzet richting de bonus zet je aan tafel €10.000 in.
Blackjack95Met 95 varianten de grootste tafelgroep; met bonus geldt ook hier maximaal €5 per ronde.
New Games80Hier staan de 80 nieuwste titels bij elkaar, handig om recente slots snel te vinden.
Roulette5555 roulettetafels; voor het vrijspelen van een bonus tellen ze maar 10% mee.
Crash44Speel Aviator en de andere crashspellen met eigen geld, want met bonus tellen ze 0% mee.
Aviator van Spribe
AviatorSpribe
3 Carts of Gold: Hold and Win van Playson
3 Carts of Gold: Hold and WinPlayson
The Library Overdue van Kitsune
The Library OverdueKitsune
3 Adventures of Alice Hold&Win van Hacksaw
3 Adventures of Alice Hold&WinHacksaw
10 Devils Hotfire van Novomatic
10 Devils HotfireNovomatic
1001 Mystery Genie Fortunes van Play'n GO
1001 Mystery Genie FortunesPlay'n GO
Blob Invasion van Wild Sheep
Blob InvasionWild Sheep
American Roulette van iconic21
American Rouletteiconic21

De footer van het casino toont 31 studio's, van Evolution en Novomatic tot Hacksaw, Booongo, Nolimit City en Quickspin. Ook Habanero, PG Soft en Amatic zitten erbij. In de lobby kom je daarnaast Play'n GO, Spribe en Voltent tegen, die niet in de footer staan.

  • Evolution
  • Novomatic
  • Playson
  • Hacksaw
  • Booongo
  • Onlyplay
  • Evoplay
  • BGaming
  • Habanero
  • Gamzix
  • Wild Sheep
  • GameArt
  • Amatic
  • Nolimit City
  • AvatarUX
  • EGT
  • Platypus
  • PG Soft
  • Quickspin
  • Kitsune
  • InOut
  • Naga
  • Spinlogic
  • Gaming Corps
  • Fantasma
  • Mobilots
  • iconic21
  • OneTouch
  • Dragoon
  • Petersons
  • Shady
  • Voltent
  • Play'n GO
  • Spribe

Sterk en zwak in één oogopslag

Sterk
  • 250% tot €1.000 over 3 stortingen Wie alle drie de stortingen maximaal doet, start met €2.250 aan saldo.
  • Wekelijkse cashback tot 10%, max. €1.000 Cashback telt met 1x inzet, veel lichter dan de 40x van de welkomstbonus.
  • 7.778 spellen, 6.713 slots Grote keus aan slots, ook van kleinere studio's als Kitsune, Naga en Petersons.
  • Geen kosten van het casino op storten en opnemen Je stort €100 en er komt €100 op je saldo, zonder inhouding door het casino.
  • Live chat 24/7 Chat en mail zijn dag en nacht bereikbaar, ook in het weekend.
Let op
  • Inzetvereiste 40x Op €500 bonus betekent dat €20.000 omzet als de 40x alleen over de bonus loopt.
  • Site alleen in het Engels Voorwaarden, chat en bonusteksten lees je in het Engels; Nederlands is er niet.
  • Geen app in App Store of Google Play Op je telefoon speel je via de browser; een installeerbaar bestand hebben we niet gevonden.

Storten vanaf €20, opnemen tot €5.000 per dag

Storten begint bij €20, alles in euro en zonder kosten van het casino. Je kiest uit Visa, Mastercard en JCB, e-wallets als Skrill en MuchBetter, bankoverschrijving of crypto in ETH en USDT.

Opnemen gaat terug via de methode waarmee je stortte; gebruikte je er twee, dan wordt de uitbetaling over beide verdeeld. Naar een debetkaart opnemen kan nog niet, dan wordt het een bankoverschrijving. Vanaf de 26e opname in een maand betaal je 2%, minimaal €5. Elke methode met haar eigen limiet staat uitgewerkt onder Bof Casino uitbetaling.

  • €20storten vanaf
  • €5.000opnemen per dag
  • €0kosten casino
  • 25opnames per maand zonder 2%
  • Visa
  • Mastercard
  • JCB
  • MuchBetter
  • Skrill
  • Neteller
  • Interac
  • Bankoverschrijving
  • ETH
  • USDT (ERC-20, TRC-20)

Starten in 4 stappen

  1. Account aanmakenformulier in 4 stappenVul je echte adres in: het moet later overeenkomen met je adresbewijs.
  2. Bonus kiezenstap 5 van het formulier of in RewardsSla je de bonus bij registratie over, dan kun je hem later in Rewards nog kiezen.
  3. Eerste stortingvanaf €20, 100% tot €250Stort minimaal €20; met €250 haal je het maximum van deze eerste stap.
  4. Spelen met bonusmax. €5 per ronde, 40xSpeel slots om de 40x op te bouwen en houd je inzet op €5 per ronde of lager.
Bof Casino logo

Het bof casino logo is een hart met een snor, met BOF CASINO ernaast. De site zelf is donkerblauw met oranjerode knoppen en volledig in het Engels. Zoekopdrachten als "casino bof" en "bof casino 10" brengen je bij hetzelfde merk; het cijfer zit in het huidige webadres. Sites met een bijna gelijke naam zijn niet altijd van dit casino, dus let op het logo.

Zo hebben we gekeken

Bekeken op 01-11-2026, in deze volgorde: de Rewards-pagina, de lobby, Payment Options, de Terms & Conditions (artikel 6, 8 en 9) en de footer. De aantallen spellen per categorie namen we over uit de lobby. Wat het casino niet publiceert, staat hier als niet gepubliceerd.

Laatste controle van de casinopagina's: 01-11-2026

Bronnen
  1. Rewards (welkomstbonus en weekacties)
  2. Casinolobby (spelcategorieën en aantallen)
  3. Payment Options
  4. Terms & Conditions, art. 6, 8 en 9
  5. Footer (providers)

7 vragen en antwoorden

Hoe ziet de welkomstbonus eruit?

250% tot €1.000, verdeeld over je eerste 3 stortingen: 100% tot €250, 50% tot €250 en 100% tot €500.

Per storting geldt minimaal €20 en 40x inzet. Hoe lang je over die inzet mag doen, publiceert het casino niet; volgens reviewsites is dat 14 dagen. Een maximale opname voor winst uit deze bonus is evenmin gepubliceerd.

Krijg je gratis spins bij je eerste storting?

In de welkomstbonus zitten geen gratis spins; je krijgt bonusgeld.

Het pakket bestaat alleen uit bonusgeld. Ook bij de weekacties staan percentages en bedragen, geen aantallen spins; alleen Wednesday Surprise maakt vooraf niets bekend.

Wat is de inzetvereiste van de Bof Casino bonus?

40x, bij een storting vanaf €20.

Stort je €40 en krijg je €40 bonus, dan is dat €1.600 omzet over de bonus of €3.200 over storting plus bonus. Welke van de twee geldt, staat per actie in de voorwaarden.

Hoeveel spellen zijn er?

7.778 in de lobby, waarvan 6.713 slots en 44 crashspellen.

Daarnaast 512 instant-winspellen, 218 tafelspellen en 2 live dealer-titels. Recente spellen staan apart onder New Games; op 01-11-2026 waren dat er 80.

Is de site in het Nederlands?

Nee, de site van het casino is alleen in het Engels.

Ook wie zoekt op "bof casino netherlands" komt op de Engelse versie uit. Chat en e-mail gaan eveneens in het Engels.

Hoeveel cashback krijg je per week?

2,5%, 5% of 10% van je netto verlies per week, maximaal €1.000.

Bij €400 netto verlies in een week is dat 5%, dus €20 terug, met 1x inzet. Claimen kan op donderdag, van 11:00 uur tot 15:00 uur CET, vanaf €1.

Heeft Bof Casino een app?

Nee, er is geen app in App Store of Google Play; je speelt in de browser.

Op de site staan geen downloadknoppen en ook geen apk. Je logt in via de browser van je telefoon en speelt in de mobiele versie van de site.

18+Bonus tot €1.000